007

Ankara’nın İki Güçlü Firması

Rast Grup ve Fırat Life Style’dan Dev Proje

Natura Vadi

FIRAT LIFE STYLE

Fırat Life Style 1981’de aile şirketi olarak başladığı bu yolculukta pek çok projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir firma olmanın gururunu yaşıyor. Sadece inşaat sektöründe değil aynı zamanda gıda sektöründe de başarılı ithalat ve ihracatlar gerçekleştirerek, yurt içi endüstriyel pazarda sayısız başarılar elde eden Fırat Life Style, bugün, istikrarlı büyümesini sürdürürken 2005 yılında başladığı inşaat sektöründe yolculuğuna devam ediyor.

Geleceğe yatırım yaparak, daha iyi bir yaşam için en ideal koşulları oluşturup, inşa ettiği her yapıyla içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler kazandırmaktır. Özünde hedefi insana hizmet etmek ve en yüksek faydayı sağlamak olan Fırat Life Style, her geçen gün artan çalışma azmiyle, konut, ticari proje ve taahhüt alanındaki planlarını hayata geçirmeye devam etmektedir. Son olarak Rast Grup ile yollarını birleştiren Fırat Life Style, Ankara’nın en iyi VAADİ, Natura Vadi ‘yi hayata geçirmektedir.

RAST GRUP

Rast Grup, yenilikçi ve yüksek standartlardaki hizmet kalitesi ile yaşam değeri yüksek projeleri hayata geçirir.

İnsanı merkeze alan öncelikli felsefesiyle; mümkün olanın en iyisini üreterek, daha iyi bir yaşam için çalışır. Ankara’nın ikonik projesi “Bilkent Nazende” ve A-Awards ödüllü yenilikçi projesi “Avend Beytepe”nin yapımcısı Rast Grup, Ankara’da marka projelerle yepyeni bir estetik ve kalite algısı sunmaya devam ediyor.

Ortaya koyduğu projelerde öne çıkan; kalite, özgünlük ve şeffaf satış stratejisiyle yüksek müşteri memnuniyetine sahip Rast Grup, Fırat Life Style ile güçlerini birleştirerek Natura Vadi’yi hayata geçiriyor.